KURIER 21

ROK SZKOLNY 2006/2007

4

Szkoła Podstawowa nr 21
im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Polecamy!!!

Ważne tematy:

Kawały i dowcipy dla każdego


Obejrzyj, przeczytaj, wypróbuj -czyli nasze recenzje

Opowieści z Narni,

Epoka Lodowcowa 2 (2)

Piraci z Karaibów „Klątwa Czarnej Perły"

Garfield 2

Czerwony Kapturek- prawdziwa historia

Harry Potter

Komputerowa gra -Piraci z Karaibów

Need for Speed Underground 2

Gra Need for Speed™ Most WantedNeed for Speed Underground 2 to najbardziej poszukiwana gra roku 2004. Akcja gry toczy się w wielkim, podzielonym na pięć dzielnic, mieście. Gra ta oferuje pełną swobodę przemieszczania się, a rozmiar świata gry jest po prostu niemożliwy - ponad 300 kilometrów do przejechania! Podczas zwiedzania miasta, gracze napotykają swoich przyszłych rywali. To właśnie oni oprowadzają po podziemnym świecie i wskazują najmodniejsze miejsca nielegalnych wyścigów ulicznych.

ARCHIWUM

Gazetka nr 1

Gazetka nr 2


Zmiany, które nastąpiły w nowej części.

     Nowy, tuning umożliwia dostosowanie ponad 20 elementów wpływających na sposób prowadzenia i osiągi wszystkich samochodów dostępnych w grze. Gracz może dowolnie wymieniać części znajdujące się pod maską pojazdu. Poza tym, gra oferuje wiele nowych możliwości dopasowywania wyglądu samochodów do własnych upodobań. Miliardy tysięcy niepowtarzalnych kombinacji - montaż drzwi podnoszonych do góry, wymiana felg na większe i coraz ładniejsze, zmiana układu hydraulicznego, poszerzenie karoserii... To dopiero początek najlepszej zabawy, jaka was kiedykolwiek spotkała!

Gazetka nr 3 ŚWIĘTO SZKOŁY

Gazetka nr 4

Gazetka nr 5

Gazetka nr 6

Gazetka nr 7 DBI

Underground 2 to całkowicie nowe tryby rozgrywki: StreetX, Outrun, Downhill Drift oraz Underground Racing League. Oczywiście w grze są także dostępne tryby Circuit, Drift oraz Drag, doskonale znane z pierwszej części. Zabawa w NfSU2 będzie bardziej złożona, dostarczy wielu zupełnie nowych emocji. Ta gra przetestuje zarówno możliwości gracza, jak i prowadzonej przez niego maszyny.

Moja ocena

    Gra jest bardzo ciekawa. Grafika na 6+. W tym roku jest już dużo gier tego typu, ale 2 lata temu to właśnie ta gra została hitem i nadal nim jest…
Moja ocena to 9,75 w skali 1-10.

    Zdjęcia możecie zobaczyć na stronie internetowej http://www.polska.ea.com/games/915/Screenshots/

Łukasz Podstawka kl. V e