KURIER 21

ROK SZKOLNY 2006/2007

4

Szkoła Podstawowa nr 21
im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Polecamy!!!

Ważne tematy:
Kawały i dowcipy dla każdegoObejrzyj, przeczytaj, wypróbuj -czyli nasze recenzje

Opowieści z Narni,

Epoka Lodowcowa 2 (2)

Piraci z Karaibów „Klątwa Czarnej Perły"

Garfield 2

Czerwony Kapturek- prawdziwa historia

Harry Potter

Komputerowa gra -Piraci z Karaibów

Need for Speed Underground 2

Gra Need for Speed™ Most WantedGra Need for Speed™ Most Wanted, autorstwa twórców znakomitej serii Need for Speed™ Underground, to niepowtarzalna szansa zdobycia tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego. Ścigaj się z innymi kierowcami z czarnej listy oraz na Internecie i pokonaj wszystkich twoich przeciwników. Need for Speed Most Wanted to wyjątkowy klimat nielegalnych wyścigów, możliwość zaawansowanego tuningu pojazdów, a także dynamiczne sceny policyjnych pościgów, zdecydowanie bardziej efektowne od tych znanych z najlepszych filmów Hollywood. Uciekaj przed policją i nie pozwól się złapać.                                                                                  Prześcigaj rywali, uciekaj policji i wykorzystuj na swoją korzyść setki kilometrów otwartych tras, by wspiąć się na sam szczyt Czarnej Listy.

    Zyskaj miano najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy, zrób pościg swojego życia i powiększ swoje zainteresowanie przez policję. Konieczny będzie udział w, mrożących krew w żyłach, wyścigach jeden-na-jeden z czołowymi kierowcami miasta. Nie obejdzie się bez stosowania umiejętnych uników i manewrów, bo tylko w ten sposób można uciec patrolującej świat gry policji. Kierowcy będą musieli poradzić sobie z policyjnymi obławami, stosując w tym celu rozmaite strategie trzymania gliniarzy na odległość. W tej grze wszelkich rywali należy zostawiać z tyłu. Niech nawdychają się spalin...
     Need for Speed Most Wanted to imponujący wybór najmodniejszych samochodów, od tuningowanych maszyn aż po super samochody. W tej grze osiągi ulubionego pojazdu można dostosować w dowolny sposób, tak by mógł on sprostać każdemu konkurentowi.

       Gracze powinni wzbogacać swoje kartoteki policyjne, osiągając rekordowe czasy przejazdów, biorąc udział w nielegalnych wyścigach oraz uciekając przed nasilającymi się pościgami stróżów prawa. Nie możesz nawiązać walki z lepszymi samochodami sportowymi? Udaj się do miejsca, w którym przeprowadzisz zaawansowany tuning pojazdu. Tuninguj pojazdy według własnego gustu. Dzięki temu będziesz mógł stanąć do rywalizacji z maszyną dowolnej klasy. Zostań najbardziej poszukiwanym kierowcą.
Moja ocena
      Moim zdaniem to bardzo ciekawa gra. Grafika jest bardzo dobra. Polecam ją głównie fanom wyścigówek i kolekcjonerom gier z serii NFS. Gra ta była hitem roku 2005. Moja ocena to 10 na 10,


Więcej informacji znajdziesz na http://www.polska.ea.com/games/6837/GameInfo/


Michał Baryga, kl. V e

ARCHIWUM

Gazetka nr 1

Gazetka nr 2

Gazetka nr 3 ŚWIĘTO SZKOŁY

Gazetka nr 4

Gazetka nr 5

Gazetka nr 6

Gazetka nr 7 DBI