W dniu 19 X w godz. 1000 -1400 odbyła się wystawa zwierząt hodowanych przez uczniów naszej szkoły. Dzieci przyniosły: chomiki, myszki chińskie, myszoskoczki, świnki morskie, króliki, żółwie, szczura i patyczaka oraz ptaki: zeberki, papugi faliste i papugę Poli. W ramach wystawy odbyła się loteria fantowa - zysk w wysokości 40zł. przeznaczono na zwierzęta w schronisku. Ponadto wybierano najsympatyczniejsze zwierzątko. Głosy na wybrane zwierzę wrzucano do urny. Wygrał królik angora o imieniu Jo-Jo, którego właścicielką jest Magda Pomykalska z klasy IV "a". W nagrodę królik otrzymał pokarm.

W trakcie trwania wystawy można było zakupić zwierzątka, klatki i pokarm. Mini-sklep zoologiczny prowadził absolwent naszej szkoły Marcin Sułek (właściciel sklepu zoologicznego mieszczącego się przy ulicy Puławskiej).

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci, rodziców i innych osób, które przyszły obejrzeć zwierzęta. Także przedszkolaki z Przedszkola Wojskowego odwiedziły naszą szkołę.

Pod koniec wystawy dzieci podliczyły pieniądze zbierane przez członków Koła Ekologicznego. Uzyskaną kwotę 116 zł 92 gr. wpłacono na konto Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami do p. H. Przesmyckiej.

Wystawie towarzyszyła ekspozycja prac plastycznych naszych uczniów związana tematycznie ze zwierzętami. 

Organizatorem wystawy było Koło Ekologiczne prowadzone przez p. Joannę Sadowską, która czuwała nad sprawnym przebiegiem wystawy.