[powrót]

Najważniejsze wydarzenia z życia klasy V "c" w bieżącym roku szkolnym:

22.10.99 uczennice: Agnieszka Harbuz, Barbara Górna, Karina Księżniak i Monika Duda brały udział w nagraniu programu "Ziarno", który został wyemitowany 21.11.99r. w TVP 1.
Dziesięcioosobowy zespół zajął II miejsce w turnieju ortograficzno-sportowym "Gżegżółki - przewrót w przód" zorganizowanym w naszej szkole 6.12.99r.
W dniach 3 i 6 XII 1999r. Dorota Naumiuk i Monika Duda sprzedawały losy "Wielkiej Loterii Mikołajkowej", której dochód przeznaczono na zakup książek do biblioteki.
Agnieszka Harbuz otrzymała nagrodę za udział w konkursie dotyczącym życia i twórczości Juliusza Słowackiego.
W związku z obchodami Dni Patrona Szkoły trwającymi w dniach 18-3-.03.2000 r. uczennice: Monika Duda, Karina Księżniak, Barbara Górna i Żaneta Rosa przygotowały biuletyn biblioteki szkolnej dotyczący życia i działalności św. Jadwigi.
21.03.2000r. zorganizowano konkurs na najładniejszy album poświęcony Królowej Jadwidze. I miejsce w tym konkursie zajął album wykonany przez: Agatę Malinowską, Monikę Dudę i Barbarę Górną. III miejsce zdobył album wykonany przez Agnieszkę Kowalczyk i Karolinę Wałachowską.
Uczniowie klasy V "c" zajęli I miejsce w Konkursie Mitologicznym zorganizowanym 18.04.2000r. w naszej szkole.
5.05.2000r. klasa V "c" zajęła II miejsce w quizie dotyczącym Konstytucji 3 Maja.
Paweł Kożuszek zajął III miejsce w konkursie z okazji Dni Morza zorganizowanym w dniu 9.05.2000r.
Karina Księżniak jest laureatką II edycji konkursu "Wasi mniejsi bracia" organizowanym przez Kurier Lubelski i Halinę Kowalską - Pytkę z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Uczniowie: Monika Duda, Agnieszka Harbuz, Żaneta Rosa, Barbara Górna, Agata Malinowska, Karina Księżniak, Radek Łukaszewicz, Marcin Firlej, Joanna Świderska, Dorota Naumiuk i Piotr Magryta piszą artykuły do miesięcznika SP 21 "Szkolne Graffiti".