Konkurs na najlepiej wykonany zielnik

Dnia 20 kwietnia został ogłoszony konkurs na najlepiej wykonany zielnik w ramach konkursu "Łowca Talentów". Uczniowie mogli wykonać zielnik wybierając jeden z dwu podanych tematów:

 różnorodność form i kształtów liści drzew i krzewów
 różnorodność polskich roślin zielnych

Kryteria oceny zielnika:

 prawidłowe oznaczenie roślin
 obecność nazwy gatunkowej polskiej i łacińskiej
 estetyka wykonania
 jakość zasuszenia
 ilość zebranych roślin (min. 30)
 obecność innych, dodatkowych informacji na temat zebranych okazów

W konkursie wzięło udział 62 uczniów, którzy do 31 maja 1999r. złożyli swoje prace. 7 czerwca zostali wyłonieni laureaci na każdym poziomie klas IV - VIII.

KLASY IV

I miejsce Magdalena Janocińska kl. IV "b"
II miejsce Katarzyna Malec kl. IV "b"

Wyróżnienia:

 Dominik Zabaryło kl. IV "b"
 Michał Chojniak kl. IV "b"
 Karol Sokół kl. IV "b"
 Emilia Przyjałkowska kl. IV "b"
 Agnieszka Spryszak kl. IV "b"
 Michał Dziwanowski kl. IV "b"
 Katarzyna Miącz kl. IV "b"
 Olga Iwaniak kl. IV "b"
 Rafał Serewa kl. IV "b"
 Katarzyna Niećko kl. IV "b"
 Magdalena Godek kl. IV "b"
 Kamil Buksiński kl. IV "b"
 Rafał Grabarz kl. IV "b"

KLASY V

I miejsce Aleksandra Kołtun kl. V "c"
II miejsce Tomasz Zarzeczny kl. V "a"
III miejsce Joanna Malec kl. V "b"

Wyróżnienia:

 Karolina Żydek kl. V"b"
 Anna Dudek kl. V "b"
 Mateusz Grudzień kl. V "b"
 Anna Kraciuk kl. V "c"
 Michał Poźniak kl. V "c"

KLASY VI

I miejsce Magdalena Piątkowska kl. VI "e"
II miejsce Agata Mrozek kl. VI "b"
III miejsce Dorota Chudziak kl. VI "e"
Aleksandra Marciniak kl. VI "e"
Małgorzata Kocoń kl. VI "b"
Paweł Pudło kl. VI "b"

Wyróżnienia:

 Karolina Brodzik kl. VI "b"
 Magdalena Woźniak kl. VI "b"
 Karolina Kraciuk kl. VI "e"
 Ewelina Abramowicz kl. VI "b"
 Piotr Tuziak kl. VI "b"
 Karol Andrzejewski kl. VI "e"
 Paweł Wojtysiak kl. VI "e"
 Igor Wolszczak kl. VI "e"
 Paulina Gzara kl. VI "e"
 Paweł Piątkowski kl. VI "e"
 Cezary Przewor kl. VI "b"
 Piotr Surma kl. VI "e"
 Piotr Selwa kl. VI "e"
 Sebastian Gąsior kl. VI "b"

KLASY VII

I miejsce Łukasz Zarzeczny kl. VIII "d"
II miejsce Michał Klajnert kl. VII "c"

Wyróżnienia:

 Karolina Dylon kl. VII "c"
 Patrycja Szymanek kl. VII "c"
 Grzegorz Górnik kl. VII "c"
 

KLASY VIII

I miejsce Mateusz Słomiński kl. VIII "d"
II miejsce Kamila Lackowska kl. VIII "d"
III miejsce Karolina Kess kl. VIII "d" i Iwa Magryta kl. VIII "a"

Wyróżnienia:

 Weronika Janaszek kl. VIII "c"
 Maja Bożymirska kl. VIII "d"
 Tomasz Kożuszek kl. VIII "d"
 Jakub Kowalczyk kl. VIII "c"
 Przemysław Szadkowski kl. VIII "a"
 Konrad Nowicki kl. VIII "d"
 Ewa Pruchniak kl. VIII "a"
 Grzegorz Zyglewski kl. VIII "a"
 Karolina Jukowska kl. VIII "d"
 Rafał Domański kl. VIII "c"
 Ewelina Chojniak kl. VIII "a"
 Jolanta Tuziak kl. VIII "d"
 Izabela Mydlarz kl. VIII "d"
 Paweł Serewa kl. VIII "c"
 Maciej Bieniek kl. VIII "d"

Konkurs zorganizowała mgr Małgorzata Gałczyńska - nauczyciel biologii