II semestr 1998/99

  1. Piłka nożna
  2. Awans do finału miejskiego i VI miejsce Rozgrywki trwały od 20.IV do 10.VI 1999r. Ogółem rozegrano 40 spotkań, udział brało 180 uczniów Opiekun: Jerzy Hiller III miejsce w półfinale miejskim.
    Opiekun: Karol Wiśniewski
  3. Mini piłka koszykowa

  4. III miejsce
    w półfinale miejskim reprezentacji szkoły klas VI
    Opiekun: Karol Wiśniewski
  5. Mistrzostwa Szkoły klas V w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców
  6. Udział wzięło 80 uczniów.
    Opiekunowie: Karol Wiśniewski i Jerzy Rejdych
  7. 29 IV 1999r. - Wiosenne Biegi Przełajowe LTL

  8. IV miejsce
    drużynowo - udział brało 40 uczniów klas V-VIII
    Opiekunowie: Jerzy Hiller i Aneta Kowalczyk

  9. 12 V 1999r. Miejska Liga Lekkoatletyczna
  10. Drużynowo:
    II miejsce - chłopcy
    III miejsce - dziewczęta
    Brało udział 30 uczniów z klas VII - VIII.
    Indywidualnie:
    I miejsce - Grzegorz Klimek w pchnięciu kulą
    I miejsce - sztafeta 4x100m. (A. Gaszyńska, K. Wilkołaska, W. Sobczak, E. Jurak)
    III miejsce - Paweł Basznianin w biegu na 1000m
    III miejsce - Piotr Błach w skoku wzwyż
    III miejsce - Jacek Kocot w skoku w dal
    Opiekunowie: Jerzy Hiller i Aneta Kowalczyk

  11. 20 V 1999r. - Czwórbój LA dziewcząt klas V-VI

  12. III miejsce
    - drużyna 6-osobowa w składzie: K. Myśliwiecka, K. Krasucka, A. Śledź,  K. Myśliwiecka, K. Krasucka, A. Śadzie:
    Opiekun: Aneta Kowalczyk

  13. 21 V 1999r. - Czwórbój LA chłopców klas V-VI

  14. II miejsce
    drużyny 6-osobowej
    Opiekun: Jerzy Hiller

  15. 28 V 1999r. - Wojewódzkie Zawody "Dzień Biegacza" o Puchar Kuratora Oświaty w Lublinie

  16. I miejsce
    drużynowo.
    Brało udział 35 uczniów z klas VI - VIII.
    Indywidualnie:
    I miejsce - J. Paœnik - bieg na 300m (r. 86)
    I miejsce - P. Basznianin - bieg na 1000m (r. 85)
    II miejsce - J. Szczuchniak - bieg na 300m (r. 86)
    III miejsce - K. Krasucka - bieg na 600m (r. 86)
    II miejsce - E. Jurak - bieg na 300m (r. 84)
    V miejsce - A. Gaszyńska - bieg na 300m (r. 84)
    IV miejsce - M. Karkuszewska - bieg na 600m (r. 84)
    Opiekun: Jerzy Hiller i Aneta Kowalczyk

  17. 10 VI 1999r. - zawody LTL "Dzień Sztafet"

  18. II miejsce
    - sztafeta olimpijska dziewcząt (M. Karkuszewska, E. Jurak, A. Gaszyńska, W. Sobczak)
    Opiekun: Jerzy Hiller i Aneta Kowalczyk

  19. III miejsce w Mistrzostwach miasta Lublina w piłce siatkowej dziewcząt

  20. Opiekun: Aneta Kowalczyk

  21. "Dzień Sprintera"

  22. II miejsce
    w klasyfikacji zespołowej
    Indywidualnie:
    IV miejsce - K. Myśliwiecka bieg na 40m.
    Opiekun: Aneta Kowalczyk i Jerzy Hiller

  23. "Dzień Skoczka"

  24. I miejsce
    w klasyfikacji zespołowej
    Indywidualnie:
    I miejsce - A. Zmitrowicz - skok wzwyż
    V miejsce - A. Gaszyńska - skok w dal
    Opiekun: Aneta Kowalczyk i Jerzy Hiller

  25. Biegi na orientację
  26. 18 IV 1999r. - zawody makroregionalne w Wandzinie
    II miejsce w kategorii M-12 - K. Wiśniewski
    III miejsce w kategorii M-14 - G. Hiller
    Startowało 20 uczniów z klas V-VIII
    23 V 1999r. - zawody makroregionalne UKS w Warszawie
    III miejsce w klasyfikacji drużynowej
    Startowało 30 uczniów z klas IV - VII
    19 IV 1999r. - zawody makroregionalne w Starym Lesie w Lublinie
    I miejsce drużynowo
    Startowało 33 uczniów z klas IV - VI
    Opiekun: Jerzy Hiller

  27. Organizacja Imprezy sportowe - rekreacyjnej z okazji "Dnia Dziecka".
Przeprowadzono następujące konkurencje:

Opiekunowie: A. Kowalczyk, I. Kasprzak, A. Korczyk, J. Rejdych, K. Wiśniewski, J. Hiller
Pomoc: M. Morawska, T. Misztal, M. Adamczyk oraz wychowawcy klas.

Chłopcy z klas II - V biorą udział w zajęciach treningowych z piłki nożnej Budowlanego Klubu Sportowego w Lublinie. Uczestniczą w rozgrywkach prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej, turniejach w hali i na powietrzu zarówno na terenia województwa jak i poza nim. W dniach 3-6.06 99r. uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju PN w Poniewieżu na Litwie. We wszystkich imprezach zajmują czołowe lokaty.
Opiekun i trener: Jerzy Rejdych

 

We współzawodnictwie zespołowym LTL w sezonie 1998/99
w punktacji ogólnej nasza szkoła zajęła
I miejsce we wszystkich kategoriach: dziewcząt, chłopców i łącznej.

Młodzież przygotowywała p. Aneta Kowalczyk i p. Jerzy Hiller.

Powrót do strony głównej