II semestr 1997/98

  1. Mistrzostwa województwa w jeździe szybkiej na lodzie

  2. Dziewczęta -
    II miejsce
    Skład zespołu: Joanna Wołyńska, Ewa Drozd, Katarzyna Wnuk
    Opiekun: Aneta Kowalczyk

    Chłopcy - III miejsce
    Opiekun: Jerzy Hiller

  3. Mistrzostwa Województwa w "Złotym Krążku"

  4. Chłopcy -
    IV miejsce
    Opiekun: Jerzy Hiller

  5. Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe m. Lublina

  6. III miejsce
    - Anna Gaszyńska
    V miejsce - Weronika Sobczak
    II miejsce - Marcin Kuzioła
    W klasyfikacji drużynowej zespół zajął
    II miejsce
    Opiekunowie: Aneta Kowalczyk, Jerzy Hiller

  7. Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt

  8. Klasy VIII -
    II miejsce
    Klasy VI - III miejsce
    Opiekun: Dariusz Gęca

  9. Młodzieżowa liga lekkoatletyczna

  10. I miejsce
    Anna Gaszyńska - bieg na 300 m.
    I miejsce Katarzyna Zalewska - bieg na 600 m.
    Zespołowo:
    Opiekunowie: Aneta Kowalczyk , Jerzy Hiller

  11. Wojewódzkie indywidualne mistrzostwa w LA

  12. IV miejsce
    Anna Gaszyńska - bieg na 300m.
    V miejsce Katarzyna Zalewska - bieg na 600m.
    Opiekun: Aneta Kowalczyk

  13. Dzień Sztafet

  14. III miejsce
    sztafeta olimpijska chłopców ( M. Kuzioła, A. Piwkowski, P. Sroka, D. Paśnik)
    Opiekun: Jerzy Hiller

  15. Dzień Biegacza

  16. II miejsce
    Adrianna Żuber - 300 m dziewcząt (rocz. 85 i mł.)
    I miejsce Anna Gaszyńska - 300 m dziewcząt (rocz. 84 )
    V miejsce Tomasz Przyjałkowski - 300 m chłopców (rocz. 84 )
    I miejsce Arkadiusz Piwkowski - 300 m chłopców ( rocz. 83)
    II miejsce Dariusz Paśnik- 300 m chłopców ( rocz. 83)
    I miejsce Małgorzata Gaszyńska - 600 m dziewcząt (rocz. 85 i mł. )
    II miejsce Katarzyna Zalewska - 600 m dziewcząt (rocz. 84)
    III miejsce Weronika Sobczak- 600 m dziewcząt (rocz. 84)
    I miejsce Marcin Kuzioła 600 m chłopców (r. 83 )
    III miejsce w klasyfikacji zespołowej
    Opiekunowie : Aneta Kowalczyk , Jerzy Hiller

  17. Czwórbój LA dziewcząt

  18. IV miejsce
    - dziewczęta w składzie: M Gaszyńska, A. Żuber, K. Myśliwiecka , K. Kozar, M. Furtak, E. Kasperska.
    Opiekun: Aneta Kowalczyk

Nasza szkoła zajęła III miejsce we współzawodnictwie zespołowym LTL w roku szkolnym 1997 / 98
Młodzież przygotowywali:
Jerzy Hiller, Dariusz Gęca, Aneta Kowalczyk.