W dniach 10-12 marca 2008 roku pani Małgorzata Michalska z biblioteki szkolnej zorganizowała w patio naszej szkoły wystawę pt. "Aktywna Ochrona Sów w Polsce". Oprócz fotografii sów, mogliśmy oglądać prace plastyczne uczniów naszej szkoły.
    Szczególne podziękowania należą się panu Benonowi Bujnowskiemu z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Lublinie za przekazanie materiałów do ekspozycji.

 

 

 

    W drugi dzień Rekolekcji t.j. we wtorek dnia 11 marca 2008 roku do naszej szkoły przyjechał pan dr Grzegorz Grzywaczewski, pracownik naukowy Akademii Rolniczej, który wygłosił prelekcję na temat "Sów Polski". Mogliśmy posłuchać odgłosów wydawanych przez sowy, obejrzeć prezentację multimedialną. Dowiedzieliśmy się czym różni się sowa od puchacza. Wizytę pana dr Grzywaczewskiego będziemy zawsze miło wspominać.
    Na prezentacji oprócz dzieci z klas I-III mieliśmy zaszczyt gościć naszego Pana Dyrektora Jerzego Piskora, Panią Wicedyrektor Joannę Kustrę, Kierowniczkę świetlicy Panią Annę Dul oraz nasze szanowne grono pedagogiczne.
    Szczególnie dziękujemy pani Małgorzacie Michalskiej z naszej biblioteki za wielki wkład w to przedsięwzięcie. Dziękujemy pani Małgosi za doskonałe zorganizowanie pokazu. Szczególne podziękowania należą się również pani Marioli Kozioł z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 24 w Lublinie, pani Annie Dul, kierowniczce naszej świetlicy, pani Dorocie Kotnarowskiej oraz panu Grzegorzowi Gontarzowi za pomoc i zaangażowanie w realizacji wystawy oraz prelekcji "Sowy Polski".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy również uczniowi klasy 4 d Juliuszowi Bojarczukowi za artystycznie wykonane zdjęcia.