HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w roku szk. 2005/06

 

FORMA

KLASA

PROWADZĄCY

IL. GODZ.

TERMIN/SALA

Koło dziennikarsko-informatyczne

 

IV-VI

A. Waśkowicz

2

Poniedziałek

15:40-17:10

s. 17

Koło

literackie „Fraszka”

 

IV-VI

I. Chomicka

2

Czwartek

13:50-14:35

czytelnia

Koło matematyczne

 

VI

V

B. Lesiewicz

 

2

Czwartek

15:40-17:20

s. 17

Zespół wyrównawczy z matematyki

 

 

IV

B. Lesiewicz

1

Poniedziałek

13:50-14:35

s.23

Zespół wyrównawczy z matematyki

 

 

V

I. Stefaniuk

1

Środa

15;40-16:25

s.26

 

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego „Razem łatwiej”

 

IV

V

M. Laskowska

2

Czwartek

12:45-13:30 s. 29

piątek

13:50-14:35 s. 24

 

Koło języka angielskiego

„Przyjaciele z całego świata”

 

IV-VI

M. Goławska

1

czwartek

14:45-15:30

s. inf.

Koło informatyczne

 

IV - VI

J. Piskor

3

Wtorek

14:45-17:20

s. inf.

Warsztaty dramy biblijnej

 

VI

s. M. Lata

1

Piątek

13:50-14:35

s.25

Kółko teatralne

 

IV-VI

M. Adamczyk

2

Poniedziałek

14:35-16:25

s.25

Koło plastyczne

I-III

 

IV - VI

M. Szerement

3

Czwartek

14:45-15:30 s. 6

poniedziałek

13:50-15:30 s. 6

chór

 

IV - VI

T. Misztal

3

Poniedziałek

14:45-15:30 s. 27

16:35-17:20 s. 27

wtorek

14:45-15:30 s. 27

Koło ekologów

IV - VI

M. Jarosz

1

 

środa

17:20-18:15 s. 21

doraźne działania

 

PCK

IV-VI

J. Sadowska

1

 

środa

17:20-18:16 s. 22

doraźne działania

Uczniowski

Klub Sportowy:

 

 

 

IV - VI

 

Piłka koszykowa, sporty zimowe

K. Wiśniewski

5

Poniedziałek

18:15-19:45

 s. gimn.

Czwartek

18:15-19:45

 s. gimn.

sobota

15 - 15:45

Piłka nożna,

lekkoatletyka,

biegi na orientację

J. Hiller

5

Wtorek

18:15-19:45

 s. gimn.

Sobota

10:30-12:45

teren, hala ZSE

Piłka siatkowa, lekkoatletyka

Dziewczęta kl. V

A. Korczyk

2

Piątek

18:15-19:45

 s. gimn.

Zajęcia koła tanecznego

 

E. Kołodziejczyk

2

Środa

18:15-19:45

 s. korekc.,

s. gimn.

Piłka koszykowa dziewcząt

Zaj. rekreacyjno-sportowe

J. Rejdych

2

Sobota

8:30-10

 s. gimn.