UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2005/06

1 WRZEŚNIA (CZWARTEK)

 

·      GODZ. 8:00

MSZA ŚW. DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ W KAPLICY PARAFII PW. BŁ. BISKUPA WŁADYSŁAWA GORALA

 

·      KLASY II A, II D, III, IV, :

-                   GODZ. 9:15 – 9:45

UROCZYSTOŚĆ W SALI GIMNASTYCZNEJ

-                   GODZ. 9:45 – 10:15

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

 

·       KLASY II B, II C, V, VI:

-                   GODZ. 10:15 – 10:45

        UROCZYSTOŚĆ W SALI GIMNASTYCZNEJ

-                    GODZ. 10:45 – 11:15

       SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

 

·      KLASY I:

-                   GODZ. 11:00 – 11:30

        UROCZYSTOŚĆ W SALI GIMNASTYCZNEJ

-                    GODZ. 11:30 – 12:00

       SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIA KLAS 

Z WYCHOWAWCAMI

 

I TURA

 

GODZ. 9:45 – 10:15

 

 

 

KLASA

NR SALI

II A

15

II D

12

III A

16

III B

18

III C

13

III D

14

III E

11

IV A

26

IV B

27

IV C

25

IV D

22

IV E

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II TURA

 

 

GODZ. 10:45 – 11:15

 

KLASA

NR SALI

II B

18

II C

12

V A

28

V B

27

V C

6

V D

21

V E

24

VI A

26

VI B

22

VI C

25

VI D

23

 

 

III TURA

 

GODZ. 11:30 – 12:00

 

KLASA

NR SALI

I A

16

I B

14

I C

13

I D

15

I E

11

 


 

 

 

 

 

KLASA I A

 

 

Anna Szych

 

 

 

1

Baduchowska Aleksandra

 

2

Bis Maciej

 

3

Chwaszcz Mateusz

 

4

Godzina Tomasz

 

5

Gorzym Michał

 

6

Hubala Mateusz

 

7

Jakubczak Jagoda

 

8

Jakubczak Julia

 

9

Kawerski Dawid

 

10

Klimkowicz Karolina

 

11

Korbus Izabela

 

12

Kowalczuk Maria

 

13

Kowalczuk Natalia

 

14

Kozłowska Iga

 

15

Latało Joanna

 

16

Moniak Maciej

 

17

Mrozek Weronika

 

18

Nowińska Weronika

 

19

Ostojewska Justyna

 

20

Pioś Rafał

 

21

Siebielec Magdalena

 

22

Słowik Wiktoria

 

23

Sułek Bartosz

 

24

Sygar Sylwia

 

25

Więsek Cezary

 

26

Winiarczyk Weronika

 

27

Włodarczyk Katarzyna

 

28

Wójcik Weronika

 

 

 

 

KLASA I B

 

 

Luiza Kuryło-Słaby

 

 

 

1

Banaś Julianna

 

2

Burczyński Artur

 

3

Ciurkiewicz Paulina

 

4

Dalmata Dariusz

 

5

Galant Dominik

 

6

Głuchowski Artur

 

7

Juszczyk Damian

 

8

Karski Piotr

 

9

Kłapszta Kacper

 

10

Kolarz Monika

 

11

Kowalski Patryk

 

12

Kuprianowicz Katarzyna

 

13

Kusak Natalia

 

14

Longosz Kacper

 

15

Menet Honorata

 

16

Niedziela Natalia

 

17

Owsianik Jakub

 

18

Pańkowski Mateusz

 

19

Pawluk Kamila

 

20

Tadewicz Julia

 

21

Wilkołaska Justyna

 

22

Woźniak Damian

 

23

Wójcik Krzysztof

 

24

Zaborek Ewa

 

25

Zakościelny Łukasz

 

26

Zygmunt Magdalena

 

27

Leśniewski Antoni

 

 

 

 

KLASA I C

 

 

Marzena Dziuba

 

 

 

1

Adamczyk Jagoda

 

2

Adamek Wojciech

 

3

Barańska Aleksandra

 

4

Bliźniuk Karolina

 

5

Dąda Rafał

 

6

Gwizda Piotr

 

7

Iwaniuk Dominika

 

8

Iwańciów Maria

 

9

Janczak Wiktoria

 

10

Jędrusiak Adrian

 

11

Kacperczyk Maciej

 

12

Kańczugowski Mateusz

 

13

Kopczyńska Blanka

 

14

Krasnowska Daria

 

15

Kwaśniak Oliwier

 

16

Lipert Aleks

 

17

Mazurkiewicz Wojciech

 

18

Mouche Dorota

 

19

Nakonieczna Aleksandra

 

20

Ostaszewski Jan

 

21

Pachciński Olaf

 

22

Renc Grzegorz

 

23

Szewczyk Karolina

 

24

Wiśniewska Patrycja

 

25

Zalewska Aleksandra

 

26

Zaprawa Anna

 

 

 

 

KLASA I D

 

 

Grażyna Dąbek-Kowalczyk

 

 

 

1

Choroś Sebastian

 

2

Ciuraba Aleksandra

 

3

Gągała Michał

 

4

Głuchowska Oliwia

 

5

Golec Aleksandra

 

6

Grebnow Konrad

 

7

Kosobucka Magdalena

 

9

Lipski Marcin

 

10

Łukasiewicz Zuzanna

 

11

Maruszak Klaudia

 

12

Mrozek Marcin

 

13

Nowomińska Gabriela

 

14

Piłat Magdalena

 

15

Plechawska Agnieszka

 

16

Porzak Olga

 

17

Przystupa Marcin

 

18

Rak Magdalena

 

19

Sobota Karolina

 

20

Stawnicki Rafał

 

21

Syta Kinga

 

22

Tymczyszyn Krystian

 

23

Więckowski Adrian

 

24

Wiklańska Julia

 

25

Wójcik Jakub

 

26

Zwierz Michał

 

 

 

 

KLASA I E

 

 

Mariola Dudek

 

 

 

 

1

Binienda Szymon

 

2

Bronikowska Magdalena

 

3

Chrapowicka Monika

 

4

Drzewicki Bartosz

 

5

Gębka Dariusz

 

6

Grudzień Zuzanna

 

7

Troetsch Flor Aleksanda

 

8

Kania Karol

 

9

Kitliński Michał

 

10

Kozakiewicz Jakub

 

11

Kozioł Monika

 

12

Kozłowska Aleksandra

 

13

Maroński Tomasz

 

14

Mokrzecki Sylwester

 

15

Montrezor Malwina

 

16

Mozgawa Jakub

 

17

Niemiec Adrianna

 

18

Nowak Mateusz

 

19

Olszewska Agata

 

20

Poljańska Ewa

 

21

Rutka Maria

 

22

Rybacka Paulina

 

23

Szlachetka Weronika

 

24

Szuryga Michalina

 

25

Tkaczyk Michał

 

26

Wlaź Karolina

 

27

Włodarczyk Natalia

 

28

Żelazowski Maciej