KLASA I A

WYCH. DOROTA NOWACKA – PIKUL

  1. Cękalski Mateusz
  2. Cholewa Eryk
  3. Ciepiel Grzegorz
  4. Duda Paulina
  5. Dudziński Maciej
  6. Dyś Karol
  7. Dyś Magdalena
  8. Gąsior Daniel
  9. Golasiński Szymon
  10. Górnik Magdalena
  11. Jabłońska Weronika
  12. Jakubczak Joanna
  13. Kędzierska Dominika
  14. Kutarska Elżbieta
  15. Maleńczuk Paweł
  16. Markiewicz Katarzyna
  17. Michajłow Aleksandra
  18. Nadolna Julia
  19. Ochal Maria
  20. Ostapczuk Aleksandra
  21. Podgajny Filip
  22. Przetocki Filip
  23. Pyda Paweł
  24. Słonczewska Agnieszka
  25. Stefaniak Aniela
  26. Stojański Michał
  27. Szawarski Maciej
  28. Wałachowski Mateusz
  29. Wszelaki Jakub

KLASA I B

WYCH. JOLANTA KWIATKOWSKA  - ŁOŚ

  1. Baranowska Olga
  2. Brodzki Artur
  3. Chlebowska Salomea
  4. Choroś Adam
  5. Czerwonka Marek
  6. Czupryn Anna
  7. Dycha Justyna
  8. Fijut – Biardzki Michał
  9. Goral Kamila
  10. Iwański Karol
  11. Jonik Patrycja
  12. Kamiński Konrad
  13. Mazur Aleksandra
  14. Michalik Karolina
  15. Ratajczak Patryk
  16. Reszka Karol
  17. Rogalińska Adriana
  18. Sawicka Agata
  19. Smaga Mateusz
  20. Srebrna Zuzanna
  21. Winiarczyk Krystian
  22. Wiśnicki Szymon
  23. Zaborski Piotr

 

KLASA I C

WYCH. JOLANTA MROZEK

  1. Baran Zuzanna
  2. Borówka Maciej
  3. Brodziak Marcin
  4. Chatała Adam
  5. Czeronko Agata
  6. Dziwina Magdalena
  7. Gerhant Mateusz
  8. Kasperek Jakub
  9. Kopczyński Kacper
  10. Kowalczuk Jakub
  11. Kuncewicz Weronika
  12. Kuźmiuk Ada
  13. Malik Jarosław
  14. Mil Olivia
  15. Mrozek Anna
  16. Osińska Agata
  17. Paszkowski Bartosz
  18. Płecha Zuzanna
  19. Podleśna Marcelina
  20. Rogowska Małgorzata
  21. Sternik Kamila
  22. Suszek Norbert
  23. Trębacz Natan
  24. Więsyk Aleksander
  25. Zaprawa Maciej
  26. Zarzycki Kamil
  27. Zdunek Aleksandra

 

KLASA I D

WYCH. JOLANTA BRZOZOWSKA – PORĘBSKA

  1. Bernat Agnieszka
  2. Bundyra Katarzyna
  3. Chrapko Michał
  4. Gogacz Tomasz
  5. Kacperczyk Paweł
  6. Koczmeła Sylwia
  7. Kowal Julia
  8. Kozieł Sylwia
  9. Leszcz Jacek
  10. Matysek Wojciech
  11. Mojski Michał
  12. Pardus Paweł
  13. Pepłowska Karolina
  14. Piątkowska Amelia
  15. Podolska Olga
  16. Saj Rafał
  17. Skrzypiec Jan
  18. Smajkiewicz Wojciech
  19. Sulowska Izabela
  20. Suroż Alicja
  21. Szczerbińska Agnieszka
  22. Więch Paulina
  23. Wójcik Emil
  24. Wójcik Sylwia
  25. Zalewski Michał
  26. Zaniewicz Aniela
  27. Żelazowski Jędrzej
  28. Żuchnik Antoni