Listy klas I-szych w roku szkolnym 2004/2005

stan na dzień 20.IX.2004r.

KLASA I A

Anna Koślak

1

Banaś Zuzanna

2

Bednarz Anna

3

Chęciński Michał

4

Czeronko Jan

5

Czyż Marcin

6

Dekundy Paweł

7

Gajderowicz Wiktoria

8

Gawęda Agnieszka

9

Górnik Emilia

10

Janek Patrycja

11

Jankowski Piotr

12

Knap Dominika

13

Kołcz Kacper

14

Kołosiński Paweł

15

Kotyłło Dominik

16

Kowalczyk Maciej

17

Kowalik Monika

18

Krasucki Maciej

19

Łykus Jakub

20

Martyszunis Magdalena

21

Mazur Jakub

22

Pietras Olga

23

Piwowarska Justyna

24

Popławska Joanna

25

Skorupa Sebastian

26

Sułkowski Jan

27

Walczyński Marek

28

Więsek Arkadiusz

KLASA I B

Beata Frańczak

1

Bielińska Marta

2

Galiński Paweł

3

Gałkowska Blanka

4

Gogacz Wojciech

5

Goljanek Eliza

6

Jaworska Kinga

7

Kania Magdalena

8

Karaś Zuzanna

9

Kołodziej Arkadiusz

10

Kowalczuk Klaudia

11

Kutarska Alicja

12

Kycia Wioletta

13

Lewandowska Klaudia

14

Makosz Inga

15

Malinowski Krzysztof

16

Mirosław Dariusz

17

Orzeszko Bartłomiej

18

Owczarek Kamil

19

Pleskot Maciej

20

Sołtys Dagmara

21

Szabliński Mateusz

22

Wachowska Malwina

23

Warowna Adrianna

24

Warowny Paweł

25

Wereski Filip

26

Wójtowicz Arkadiusz

27

Wysmulski Maciej

28

Żaba Radosław

KLASA I C

Marta Koproń

1

Basaj Marceli

2

Bielawska Olga

3

Bogusław Michał

4

Buczkowska Matylda

5

Bukowska Karolina

6

Dermanowski Rafał

7

Drzewicki Hubert

8

Fałdyga Kinga

9

Grochowska Magdalena

10

Jakubczyk Wojciech

11

Kołakowska Olga

12

Makarewicz Piotr

13

Naja Jan

14

Nems Bartosz

15

Pastuszuk Łukasz

16

Pawłowski Maciej

17

Pietroń Wojciech

18

Piórkowski Krzysztof

19

Skóra Magdalena

20

Sochocka Zofia

21

Szostak Aleksandra

22

Szymecka Aleksandra

23

Walencik Tomasz

24

Walkowska Sylwia

25

Więsyk Piotr

26

Winnicka Natalia

27

Wójcik Adrianna

28

Wrzesień Wojciech

29

Zabaryło Hubert

30

Żądło Paweł

KLASA I D

Grażyna Wójcik

1

Adamek Dominika

2

Bourdo Magdalena

3

Chybowska Karolina

4

Cioczek Adrian

5

Drozd Beata

6

Dudek Dawid

7

Gadzała Damian

8

Gnieciak Arkadiusz

9

Haleniuk Aleksandra

10

Jabłoński Adrian

11

Jakubowski Michał

12

Janczewska Martyna

13

Krawczyk Mateusz

14

Lynkiewicz Kinga

15

Rutkowska Julia

16

Ryszkowska Sylwia

17

Sawicka Magdalena

18

Sosnowska Aleksandra

19

Sugier Adrian

20

Suszek Michał

21

Szacoń Dominika

22

Tokarz Jakub

23

Wojdat Emilian

24

Zams Daniel

25

Zieńkowski Maciej