Nazwa:
"Zabawy dla dzieci, gry edukacyjne".
Adres URL:
http://www.zabawy.pl/
Opis:
Bardzo ładne strony internetowego magazynu dla dzieci. Znakomite gry i zabawy edukacyjne dla najmłodszych. Największy i najlepszy serwis poświęcony najmłodszym. Dużo pięknych rysunków, ciekawe animacje. Wymaga instalacji programów firmy Macromedia. SUPER strona w języku polskim.Nazwa:
"Strona dzieci sprawnych inaczej".
Adres URL:
http://dzieci.ariadna.pl/
Opis:
Strony poświęcone dzieciom niepełnosprawnym. Serwis ma charakter informacyjny. Materiały tu zawarte pomogą dzieciom i ich rodzicom w wychowaniu, rehabilitacji oraz korzystaniu z działalności instytucji i fundacji zajmujących się pomocą w tym zakresie. Piękna strona w języku polskim.Nazwa:
"Mama, Tata, ja i internet".
Adres URL:
http://www.mamatata.top.pl/
Opis:
Internetowy program Telewizji Bydgoszcz. W "archiwum" zgromadzono już ponad 40 odcinków programu. W każdym odcinku opisy ciekawych miejsc w internecie. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Na dnie naszej szafy".
Adres URL:
http://www.info2000.net/~pmahoney/wiersze.html
Opis:
Wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników wierszy i bajek. Strona w języku polskim i angielskim.Nazwa:
"Kubuś Puchatek".
Adres URL:
http://warlock.mech.pk.edu.pl/puchatek/
Opis:
Strona dla miłośników Kubusia Puchatka. Najciekawsza jest mapa Stumilowego Lasu: można dowiedzieć się gdzie i jak mieszkają bohaterowie książek o Puchatku. Niestety, strona jest niedokończona i nie wszystkie miejsca są dostępne. Strona w języku polskim i angielskim.Nazwa:
"Kącik Miriam".
Adres URL:
http://www.poznan.pol.pl./miriam/
Opis:
Bardzo ładna strona sześcioletniej Miriam. Dużo pięknych rysunków, wywiad z autorką, zdjęcia autorki. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Kolorowe Strony".
Adres URL:
http://www.dzieci.com.pl/
Opis:
Bardzo ładne strony internetowego magazynu dla dzieci. Działy: komiksy, układanki, portret, kolorowanki, opowiadania, Klub "Kolorowe Strony". Dużo pięknych rysunków, ciekawe animacje. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Tygodnik Angorka - Tylko dla Dzieci".
Adres URL:
http://www.angorka.com.pl/
Opis:
Strona Tygodnika Angorka. Tylko dla dzieci. Ciekawe artykuły, rebusy, humor, komiksy, rysunki. Numery archiwalne. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Kids - Planeta Dzieci".
Adres URL:
http://members.xoom.com/dzieci/
Opis:
Super Strona domowa Polaków z Australii. "Na naszych stronach możecie znaleźć dużo ciekawych rzeczy jak: wiadomości z internetu i połączenia, możecie ściągnąć dobre gry, posłuchać muzyki, poczytać różne kawały, a także wysłać nam e-mail z nowymi pomysłami i uwagami. Na stronie Zabawa znajdziesz opisy gier na swieżym powietrzu. Jeśli chcecie nawiązać z kimś korespondencję internetową zajrzyjcie na stronę Listy od Dzieci a znajdziecie tam dużo adresów i CHAT". Znajdziesz także wykaz fajnych, dziecięcych stron www. Strona w języku polskim.Nazwa:
Strona programu "5-10-15".
Adres URL:
http://www.5-10-15.top.pl/
Opis:
Oficjalna strona popularnego programu telewizyjnego. Znajdują się tam informacje o osobach występujących w tym programie oraz galeria zdjęć. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Zagraniczny komiks w Polsce".
Adres URL:
http://www.rubikon.net.pl/komiksy/
Opis:
Prawdziwy rarytas dla fanów sztuki komiksu. Dużo rzetelnych wiadomości i ciekawa oprawa graficzna. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Gigantyczne Monumenty".
Adres URL:
http://friko.onet.pl/sz/cobain/
Opis:
Coś dla miłośników tajemnic historii. Strona w języku polskim.Nazwa:
"Encyklopedia dla dzieci".
Adres URL:
http://www.enchantedlearning.com/
Opis:
Ponad 1000 haseł z ciekawymi opisami i ilustracjami. Są też proste gry, dowcipy i... internetowe lekcje w szkołach z Ameryki, Australii, Kanady, Japonii i Afryki. Wspaniała strona, ale tylko dla dzieci uczących się języka angielskiego. Strona w języku angielskim.Nazwa:
"Fun School".
Adres URL:
http://www.funschool.com/
Opis:
Jedna z najlepszych stron edukacyjnych dla dzieci. Wiele prostych gierek, podzielonych na 4 grupy pod względem trudności - każda dla odpowiedniego przedziału wiekowego. Strona w języku angielskim.Nazwa:
"Fistaszki".
Adres URL:
http://www.snoopy.com/
Opis:
Oficjalna strona Fistaszków - bohaterów popularnych na całym świecie komiksów. Strona prosta w obsłudze i ładnie wykonana, ciekawa nie tylko dla fanów Snoopiego. Dużo komiksów, ciekawych gier, wiadomości o autorze Fistaszków i historii powstania zabawnej serii. Strona w języku angielskim.Nazwa:
"National Geographic Society".
Adres URL:
http://www.nationalgeographic.com/kids/
Opis:
Strona towarzystwa National Geographic Society przygotowana z myślą o najmłodszych miłośnikach przyrody. Niestety, podstawowa choćby znajomość języka angielskiego wydaje się niezbędna, aby dobrze bawić się na tej stronie. Strona w języku angielskim.Zobacz więcej linków dla DZIECI
Nazwa:
"Drogowskaz".
Adres URL:
http://www.zabawy.pl/drogowskaz/default.asp
Opis:
Strona zawiera wiele innych super linków do stron dla dzieci.