W klasie jest 22 uczniów: 11 dziewczynek i 11 chłopców. Klasa jest żywa. Wychowawczynią jest pani Joanna Sadowiska. Klasa jest wesoła. Czasami są spory ale się dogadujemy. Dziewczyny fajnie tańczą, chłopaki na przerwach lubią „podrywać” dziewczyny. Nasza pani ciągle nas czegoś uczy i musimy wkuwać od rana do nocy. Nasza klasa jest wesoła – lubią nas wszyscy dookoła. Sylwia lubi jeździć konno, a Martyna tańczyć. Na nartach lubi jeździć I Kasia. Wspaniałą koleżanką Paulini jest II Kasia. Karol na snowbordzie jeździ, terenowo lubi jeździć Kacper. Nasza klasa jest sportowa oraz bardzo odlotowa. Marcin lubi w-f i matematykę oraz pozostałe przedmioty. Mateusz lubi grać w piłkę i podrywać dziewczyny, Czarek lubi grać w piłkę nożną. Grzesiek lubi tańczyć breaka. Magda lubi angielski i grać w hokeja. Kasia lubi piłkę nożną i matematykę. Wojtek lubi przyrodę i resoraki. Agata lubi język polski, grę w siatkę
i zabawę z psem. Marcin lubi zabawy ze swoim królikiem i matematykę. Ziemek lubi matematykę i zabawy z kolegami w klasie.

Wychowawczyni o nas:

    Weseli, żywi, nieraz na lekcjach rozgadani, zawsze chętni do prac w szkole; jako całość są jak nieoszlifowany diament. Trochę pracy, wysiłku i serca, a będą lśnić jak najpiękniejszy brylant. Chodzą na chór, tańczą taniec cheerleaders.

 

powrót do strony głównej